Makita B-48119 VRTÁK 2 BRIT SDS-PLUS 20 x 800 mm
Kód: B-48119Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 20 mm
- Pracovná dĺžka: 750 mm
- Celková dĺžka: 800 mm
- Upínanie: Valcová stopka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 0088381455190 |
| Celková dĺžka (mm): | 800 |
| Dĺžka (mm): | 800 |
| Priemer (mm): | 20 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Priemer: | 20 mm |
| Pracovná dĺžka: | 750 mm |
| Celková dĺžka: | 800 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
