Makita B-47961 VRTÁK 2 BRIT SDS-PLUS 16 x 800 mm
Kód: B-47961Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 16 mm
- Pracovná dĺžka: 750 mm
- Celková dĺžka: 800 mm
- Upínanie: Valcová stopka
- Materiál použitia: Murivo/kameň
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381455046 |
| Celková dĺžka (mm): | 800 |
| Dĺžka (mm): | 800 |
| Priemer (mm): | 16 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Materiál použitia: | Murivo/kameň |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Materiál: | HSS |
| Priemer: | 16 mm |
| Pracovná dĺžka: | 750 mm |
| Celková dĺžka: | 800 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
