Makita B-48212 VRTÁK 2 BRIT SDS-PLUS 24 x 600 mm
Kód: B-48212Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 24 mm
- Pracovná dĺžka: 550 mm
- Celková dĺžka: 600 mm
- Upínanie: Valcová stopka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381455299 |
| Celková dĺžka (mm): | 600 |
| Dĺžka (mm): | 600 |
| Priemer (mm): | 24 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Priemer: | 24 mm |
| Pracovná dĺžka: | 550 mm |
| Celková dĺžka: | 600 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
