Makita B-48228 VRTÁK 2 BRIT SDS-PLUS 25 x 250 mm
Kód: B-48228Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 25 mm
- Pracovná dĺžka: 200 mm
- Celková dĺžka: 250 mm
- Upínanie: Valcová stopka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381455305 |
| Celková dĺžka (mm): | 250 |
| Dĺžka (mm): | 250 |
| Priemer (mm): | 25 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Priemer: | 25 mm |
| Pracovná dĺžka: | 200 mm |
| Celková dĺžka: | 250 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
