Makita D-07250 VRTÁK DO DREVA ŠPIRÁLOVÝ 10 x 200 mm
Kód: D-07250Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 10 mm
- Pracovná dĺžka: 130 mm
- Celková dĺžka: 200 mm
- Upínanie: Valcová stopka
- Materiál použitia: Drevo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381178815 |
| Celková dĺžka (mm): | 200 |
| Priemer (mm): | 10 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Materiál použitia: | Drevo |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Materiál: | HSS |
| Priemer: | 10 mm |
| Pracovná dĺžka: | 130 mm |
| Celková dĺžka: | 200 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
