Spôsoby platby

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Faktúru/daňový doklad prikladáme k odoslanej zásielke ako súčasť balíka v originálnej forme.

PLATBA PRI OSOBNOM ODBERE

Pri osobnom odbere je možné platiť na pokladni v hotovosti, alebo platobnou kartou.
Cena tovaru zobrazená na e-shope platí len pri vytvorenej objednávke na e-shope www.zepa.sk

AKÉ KARTY PRIJÍMAME?

  • VISA Electron
  • VISA
  • Maestro
  • MasterCard

PLATBA PRI DORUČENÍ KURIÉROVI TZ. DOBIERKA

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri doručení  tovaru kuriérovi. Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Služba je spoplatnená na základe cenníka, minimálne však čiastkou 1 € s DPH.

PLATBA VOPRED NA ÚČET DODÁVATEĽA

Platbu vopred uskutočníte na základe údajov v objednávke, ktorú obdržíte e-mailom po objednaní tovaru a to bankovým prevodom, vkladom na účet alebo pomocou internetbankingu vlastnej banky. Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 1-2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet.

ON-LINE PLATOBNÉ SYSTÉMY 

Ak sa rozhodnete využiť on-line platobný systém, budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránky zabezpečenej platobnej brány GoPay.

  • GoPay -  zabezpečená platobná brána, kde je možné platiť online platobnou kartou VISA, MASTERCARD

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie