Makita P-58693 VRTÁK PLOCHÝ DO DREVA 15 x 150 mm
Kód: P-58693Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 15 mm
- Pracovná dĺžka: 120 mm
- Celková dĺžka: 150 mm
- Upínanie: Valcová stopka
- Materiál použitia: Drevo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381989213 |
| Celková dĺžka (mm): | 150 |
| Priemer (mm): | 15 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Materiál použitia: | Drevo |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Materiál: | HSS |
| Priemer: | 15 mm |
| Pracovná dĺžka: | 120 mm |
| Celková dĺžka: | 150 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
