Makita P-58796 VRTÁK PLOCHÝ DO DREVA 32 x 160 mm
Kód: P-58796Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 32 mm
- Pracovná dĺžka: 130 mm
- Celková dĺžka: 160 mm
- Upínanie: Valcová stopka
- Materiál použitia: Drevo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381989312 |
| Celková dĺžka (mm): | 160 |
| Priemer (mm): | 32 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Materiál použitia: | Drevo |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Materiál: | HSS |
| Priemer: | 32 mm |
| Pracovná dĺžka: | 130 mm |
| Celková dĺžka: | 160 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
