Makita P-58291 VRTÁK DO DREVA ŠPIR.6 HRAN 22 x 300 mm
Kód: P-58291Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 22 mm
- Pracovná dĺžka: 1 mm
- Celková dĺžka: 300 mm
- Upínanie: Valcová stopka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 0088381988810 |
| Celková dĺžka (mm): | 300 |
| Priemer (mm): | 22 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Priemer: | 22 mm |
| Pracovná dĺžka: | 1 mm |
| Celková dĺžka: | 300 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
