Makita D-07515 VRTÁK DO DREVA ŠPIRÁLOVÝ 24 x 400 mm
Kód: D-07515Podrobný popis
Technické prednosti
- Priemer: 24 mm
- Pracovná dĺžka: 230 mm
- Celková dĺžka: 400 mm
- Upínanie: Valcová stopka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky, sekáče a korunky |
|---|---|
| EAN: | 088381179072 |
| Celková dĺžka (mm): | 400 |
| Priemer (mm): | 24 |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Značka: | Makita |
| Balenie (ks): | 1 ks |
| Typ produktu (Kus / Sada): | Kus |
| Upínanie: | Valcová stopka |
| Priemer: | 24 mm |
| Pracovná dĺžka: | 230 mm |
| Celková dĺžka: | 400 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
