Makita B-07967 kotúč pílový D 190 x 30 mm na drevo

Kód: B-07967
Značka: Extol Premium
18.10 € –9 %
makita mforce b 07967 kotuc pilovy d 190 x 30 mm na drevo 12 tct 3138
18.10 € –9 % 16.50 € 13.80 € bez DPH
Na sklade v Žiari nad Hronom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Makita B-07967 kotúč pílový D 190 x 30 mm na drevo (12 TCT zubov) 2.0 mm rez

Makita TCT pílové kotúče sú ideálne nielen pre píly Makita, ale aj pre náradie iných značiek. Vysoko kvalitnými pílovými kotúčmi firmy Makita vyrobenými z tej najlepšej ocele podľa najprísnejších noriem sa spoľahlivo prevádzajú veľmi presné rezy. Každý zub z karbidu wolframu má perfektne nabrúsené ostrie, ktoré znižuje množstvo malých triesok, čím zaisťuje ostrejšiu a presnejšiu hranu rezu.
Perfektne predpäté teleso kotúča vynikajúco absorbuje rázy vznikajúce pri rezaní bez deformácie - pílový kotúč zostáva plochý a rovný.
Podľa počtu zubov si môžete vybrať kotúč na splnenie špecifických rezacích, materiálových a hrúbkových aplikácií, pre rýchle hrubé rezy až po pílenie s extra jemnou plochou rezu.
Kvalitný karbid volfrámu s nízkou mierou opotrebenia pre predĺženú životnosť ostria.
Revolučná zdokonalená konštrukcia zubu, ktorá stanovuje nový medzník v technológii pílových kotúčov. Dvojito zošikmený bok zubu má ostrejšie rezné hrany a tvar M je rovnocenný dvojnásobnému počtu zubov na kotúči. Väčšia oblasť opotrebenia a viac rezných plôch má za následok, že kotúč vydrží až 2x dlhšie ako tradičné kotúče.
DLHŠIA ŽIVOTNOSŤ: zošikmená bočná a horná plocha vytvára 6 rezných hrán, čím výrazne predlžuje životnosť v porovnaní s tradičnými kotúčmi.
VÄČŠIA RÝCHLOSŤ REZU: zošikmený bok zubu má dva uhly, ktoré vytvárajú agresívnejší a rýchlejší rez.
ČISTEJŠÍ REZ: špička tvaru M má viac rezných plôch, čo spôsobuje čistejší rez. Kotúč s 24 zubami má rovnaký výsledok ako 48 zubov u tradičných kotúčoch.
Úzky rez znižuje odpor pri rezaní, čo umožňuje nižší tlak pri posúvaní náradia, chráni motor vašej píly a znižuje množstvo odpadu a prašnosti.
S týmto kotúčom dosiahnete hrubú kvalitu rezu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: